„Ateities namų“ privalumai

„Ateities namai“ – tai ne futuristinio dizaino namai su nepaprasta architektūra ar statybininkų eksperimentas. Tai jaukūs ir patogiai suprojektuoti namai/kotedžai Kaune. „Ateities namais“ jie vadinami ne be reikalo – tai pirmieji aukštos ekonominės klasės namai, įvertinti A+ energinės klasės sertifikatu.

Štai išskyrėme pagrindinius privalumus, kodėl verta gyventi „Ateities namuose“:

  • Pagrindinė „Ateities namų“ savybė – nemokamas šildymas, kurį užtikrina ant stogo sumontuoti saulės elementai. Vasarą fotoelementai pagamintą saulės energiją atiduoda „Lesto” tinklams, o žiemą sukauptą energiją naudoja namo šildymui. Metų gale šie skirtumai susidengia.
  • Efektyvi rekuperacinė vėdinimo sistema minimaliomis sąnaudomis (apie 10Lt per mėnesį) užtikrina, kad patalpose visada būtų šviežias ir gaivus oras. Esant šiai sistemai galėsite pamiršti dulkių valymą, nes jų tiesiog nebus.
  • Karštą vandenį šildys specialūs saulės kolektoriai arba geoterminis vandens šildytuvas.
  • Ypatingas dėmesys skiriamas ir patogiam erdvių išdėstymui bei puikioms gyvenimo sąlygoms užtikrinti.
  • Gyvendami energetiškai efektyviame name ne tik taupysite savo pinigus, bet ir prisidėsite prie ekologiško gyvenimo būdo bei gamtos išsaugojimo. Vidutinio dydžio gyvenamasis namas per metus į atmosferą išmeta iki 6,000 kg CO2. Gyvenant tokio pat dydžio pasyviame name, atmosferos tarša sumažėja iki 3-4 kartų
  • Storesnės ir gerai apšiltintos sienos efektyviau apsaugo nuo išorės triukšmo, o tai paprasčiausiai reiškia tylesnius kambarius ir geresnį poilsį netoli triukšmo zonų esančiose vietose.
  • Mažiau priklausomybės nuo importuojamų energinių resursų: energetiškai efektyvių būstų statyba leis sumažinti energetinių resursų naudojimą ir priklausomybę nuo išorinių žaliavų tiekėjų.

Su mumis susisiekti galite telefonu 861276084 arba užpildydami žemiau esančią formą

Vardas

Telefono numeris*

El. paštas*

Užklausimo tema

Užklausimo tekstas